-

Draniu

Komentarze użytkownika

@Tesla na dobry początek. (20 maja 2018 22:06)

Oczywiście zgadzam się ,ze nie ma co popadać w skrajnosci.. I przyszlosc opisywac w czarnch kolorach.. Skoro sa rakiety zdalnie sterowane dalekiego zasiegu to i sa sytemy obronne antyrakietowe. . Kwestja  czasu jest łamanie tych systemów obronnych.. Antyradary np. w samochodach moga byc zakazane przez prawo.. Ja wychodzę z zalozenia ,ze kij zawsze ma dwa końce.. 

Draniu
21 maja 2018 11:37

@Oczywiście, że równoległe światy istnieją! (21 maja 2018 07:54)

No nie popadajmy w skrajności :).. Póki mamy siły i jeszcze glowa nie szwankuje to sie nie nalezy poddawać,  pozostaje nadzieja i wiara ,i tego trzeba sie trzymać ,nawet w momencie kiedy ta bilzsza i dalsza perspektywa  jest pesymistyczna.. Nasi przodkowie są tego dowodem..  Historia opwiedziana przez Coryllusa ,rowniez jest tego dowodem.. 

Draniu
21 maja 2018 10:53

@Oczywiście, że równoległe światy istnieją! (21 maja 2018 07:54)

Oczywiście ,ze sie da.. Ale niekoniecznie ,bo aby utrzymać resztki własności odziedziczonej ,trzeba sie niezle gimnastykowac i z roku na rok jest ciężej... Mozna powiedzieć ,ze jest to maskara.. Doba nie wystarcza.. A umoczenia sie w system, niestety nie da się uniknąć... Zamordystyczne prawo podatkowe jest gwoździem do trumny wszelkiej własności osob ktore nie bryluja w kompradorskim kapitaliźmie.. A więc da się jak sie nie ma własności ,a jak sie ja ma to sie nie da.. 

Draniu
21 maja 2018 10:19

@Oczywiście, że równoległe światy istnieją! (21 maja 2018 07:54)

Coryllusie prosze sie nie dziwić ,ze nikt z komentatorów nie rozpisywał sie na ten temat , bo praktycznie większość nie slyszała o tej sprawie , osobiscie przyznam sie ,ze pierwszy raz usłyszałem o tej historii od Ciebie..

Chwała Tobie ,ze nam ukazujesz , demaskujesz pewne fakty.. W tym przypadku tragedii z przed 85 lat ,ktora wydarzyła sie w maju i dzis rowniez mamy maj.. I Bog tak chciał ,ze rowniez odezwała sie Pani Jolanta wnuczka Pana Chudzika.. Niesamowita historia.. To powinno Cie utwierdzic ,ze wykonujesz doskonała pracę i podązasz  w dobrym kierunku.. Jeszcze raz ,Chwała Tobie za prace jak wykonujesz..

Cała ta historia domaga sie aby była opisna w książce.. Byc moze, w przyszlosci ktoś sie znajdzie i ja dokladnie przedsawi.

Serdeczne Pozdrowienia ...

Draniu
21 maja 2018 09:19

@Tesla na dobry początek. (20 maja 2018 22:06)

Mnie najbardziej przeraża w tych wszystkich tzw zaawansowanych technologiach fakt ,ze kierowca praktycznie staje sie zbedny.. A same pojazdy moga byc zdalnie kontrolowane oraz moga rowniez być narazone na tzw. wlamywanie sie  przez hakerów do systemow.. Chyba najgorsze jest w tym wszystkim,ze nie bedziemy mieli wyboru jakim samochodami bedziemy chcieli jeździć.. Mam nadziej ,ze nie dożyje tych czasów , kiedy to nastąpi na szersza skalę... 

Draniu
21 maja 2018 08:52

@Mistrzowie pływania pod prąd (20 maja 2018 09:41)

Król Twardocha bedzie lub juz jest wystawiany w Teatrze Polskim w Warszawie, ktorego dyrektorem jest Andrzej Seweryn.. To tez dziwna postać.. Niby miał dobra pozycje w teatrze francuskim i nagle pojawił sie w Polsce i prawie natychmiast otrzymał posadę dyrektora .. Nie bede tu wspiminał o dziwnych losach kariery Jandy/ byłej zony Seweryna/ oraz ich córki..  Oni wszyscy bez wsparcia , nigdy by nie zaistnieli.. A charaktery ich są iscie diabelski, dla slawy zrobia wszystko.. Warto tu wspomniec o liscie AS do CzKiszczaka.. Ta skwasniał smietana jeszcze dlugo bedzie panował ..  

A co do pilsudczykow prawda o nich bedzie sie  dlugo wydobywała, tak jak prawda o "Bolesławie" Wałęsie..

To apliowana od dekad ideii socjalistyc ...

Draniu
20 maja 2018 17:17

@Mistrzowie pływania pod prąd (20 maja 2018 09:41)

Otóż to, bardzo trafny komentarz.. Osbiscie lepiej bym tego nie ujął.. 

Draniu
20 maja 2018 15:46

@Mistrzowie pływania pod prąd (20 maja 2018 09:41)

Z tych wszystkich wymienionych w wiki filmów dokumentalnych.. Tylko dwa sa znane, moze trzy.. Pozostałe nic nie wiemy.. Rosja tematycznie była mu bliska z uwagi na to, ze jego pierwsza zona była Rosjanką.. Oczywiscie jest wyraznie nastawiony anty do Polski.. Nasączony tresciami zgodnymi z polityką państw zachodnich wobec Polski.. Dla mnie on do Polski został zesłany w celach kontynuacji  dalszej degradacji Polakow i Polski.. Historia z tym czlowiekiem to nie jest przypadek..  

Draniu
20 maja 2018 14:07

@Mistrzowie pływania pod prąd (20 maja 2018 09:41)

Sir Pawlikowski  , facet w wieku blisko 6O lat debiutuje filmem fabularnym i nagle zdobywa Oscara.. Jego zycie na tyle jest zawiłe, ze i wiki polskie i angielskie , gubi sie i plącze.. Gość zmieniał miejsca pobytu jak rekawiczki .. A dlaczego , nigdzie nie jest napisane i wyjasinione .. Studiował na Oksfordzie jedni pisza ze nie skonczy, drudzy ,ze skończył.. Skad miał pieniadze tez nie wiemy.. Tak jak z Radkiem Sikorskim identycznie.. Pierwsza zona Pawlikowskiego pochodziła z Rosji.. Ojciec jego byl Żydem.. Matka  nie .. Podobno jest katolikiem.. Co robił przez ostatnie 40 lat ,ciezko jest sie dowiedzieć... Podobno realizował jakies filmy dokumentalne ,jakie, nikt nic nie wie..  No i po burzliwym zyciu  w wieku okoł 60 lat zjeżdża do Polski.. 

Draniu
20 maja 2018 12:53

@Rycice vs Polska Wielki Projekt (19 maja 2018 07:58)

Tylko jedne projekty sa wdrazane ,a inne to jest jedna wielka sciema.. A co do slynnego ślubu.. No tu mozna spekulowac.. Ale np. krol Edward VIII abdykował nie dlatego ,ze zakochał sie w aktoreczce , to tylko był pretekst .. Pewno inny powodow znalazłoby sie kilka..Ale glownie z tego powodu,ze był bezpłodny.. Jak bedzie z ta dziwna parą  , tego jeszcze nie wiemy.. Jedno jest pewne monarchia angielska boi sie skutków chowu wsobnego..  Sorry za trolling.. Ps. Nasi "wizjonerzy" to banda oszustow i nierobów ,ktorzy nic nie maja wspolnego z interesem państwa.. 

Draniu
19 maja 2018 12:45

@MSZ... wszyscy won... (17 maja 2018 14:45)

Ale ten rodzaj komentarza zakrawa na magiel czyli zwykłe ploty.. Uprzejmie proszę o jakas merytoryczną polemikę z tym o czym mowi Gadowski..  Tez mam do niego wiele zastrzeżeń, ale nie mam zamiaru używać argumentow co do jego wygladu.. 

Draniu
17 maja 2018 16:52

@Katechon, czyli Światło dla intelektualisty (16 maja 2018 10:01)

No i jej slynne szatanskie transgresje, smialo mozna je tak nazwac.. Wydawane od 1981 do 88... Niestety wielu sie zaczadziło w tam tym czasie .. 

Draniu
16 maja 2018 11:15

@Korelacja (15 maja 2018 15:51)

Nie wiem czy zauważyłeś,a wlasnie liczne noty blogrow sa przygotowane i rozwinięte.. A Ty traktujesz SN jak FB ,zero wysiłku, zero opisu i wyrazenia wlasnej opinii.. Jedyna opinia Twoja , to zwykła prostacka wypowiedz pt przepraszam ,ze nadepnałem na pejsa..  A co do spekulacji walutą ,to mozna podawac setki przykladow z innych panstw..  Sadzisz ,ze Ameryke odkryłeś.. ? A moze nie masz odwagi wyrazic sie szerzej na temat zydowskich spekulacji, o pardon , odpowiedniej wiedzy ?   Wrzutka i czekanie co sie urodzi ,no i przede wszystkim dowalic Żydom.. Czlowieku ogarnij sie trochę i zacznij myslec ,a nie udawac ,ze myślisz..

Draniu
15 maja 2018 21:48

@Korelacja (15 maja 2018 15:51)

Tez bym  Cie zablokował.. Wrzutke robisz pt skopiuj wklej i uwazasz , ze odkryłes Ameryke.. A moze cos na ten temat napiszesz , laskawie.. Sadzisz  ,ze sam tytuł "korelacja " wystarczy na notę  ?  Ty faktycznie kpisz sobie z tego blogowiska..

Draniu
15 maja 2018 18:51

@Kariera Arturo Ui (15 maja 2018 08:30)

Pełena zgoda nalezy ukazywac , demaskowac te tępe marionety.. Tych pajacow.. I to regularnie.. Krzykaczy judzacych ,w ktorych nie ma ksztyny prawdy i pomysłów na realne rozwiazywanie problemiw... Zero tolerancji  ... 

Draniu
15 maja 2018 17:00

@Kariera Arturo Ui (15 maja 2018 08:30)

Większość osób kieruje sie emocjami niz rozumem... Powstaja sztaby od zarzadzania emocjami , tak sie dziej w mediach, a przede wszystkim w bankach np przy sprzedaży kredytów na trzydziesci lat... Handlowcy sa specjalnie szkoleni do takich akcji..Miedlar podobnie działa ,czy to bedzie garstka rolnikow, czy tłumy na marszu .. Tak samo bedzie sie darł ,jak zdarta plyta.. Tam gdzie go wyślą , a przeciez nie jezdzi za swoje pieniadze.. Generalnie przeciez nie ma zadnego wyuczonego zawodu.. A przeciez nikt ze sluchajacych tam rolnikow nie zapyta sie .. Panie skad ty sie wziąłeś, gdzie pracujesz ,skad masz pieniądze na swoja działalnosc, kto cie finsuje itp. itd.. Tam nie ma rozumu tam sa emocje... Miedlar dla mnie jest wielce niewiarygodny , kiedys ktos pokazał w neci ...

Draniu
15 maja 2018 11:12

@O bezskutecznych próbach zbawienia ojczyzny (14 maja 2018 09:02)

Bardzo dobry pomysł z  konferencja na temat sanacji.. I doskonała uwaga , oprócz dociekania prawdy rowniez nalezy w takich dyskusjach rozmawiac  o tym,i co dalej maturzysto..Ps. Gratulacje za zankomite wystapienie 

Draniu
14 maja 2018 10:06

@Ksiądz Guz promuje Karonia? (11 maja 2018 08:38)

I nalezy dodać , ze ukatywnia z niebytu inne wydawnictwa.. Jest dynamiczny, czego nie mozna powiedzieć o bohaterach tej notki , ktorzy raczej są skoncentrowani na sobie, no i czas dla nich stoi w miejscu.. Roznica polega na tym, ze oni nie sa praktykami/przedsiębiorcami.. Nie wiążą swojej pracy z podejsciem ekonomicznym.. Coryllus ma racje, bez konkretnych działan, bez przejmowania rynku , wciąż to bedzie dreptanie we wlasnym sosie..  Nie ma w nich szerszego spektrum działania oraz dywersyfikacji siły na roznych polach działania.. Oczywiscie zgadzam sie ,ze od razu Krakowa  nie zbudowano, ze kropla drazy skałę itp.. Ale dzis mamy do czynienia z kapitalizmem finasowym, jezeli Polska nie przejmie polskich pieniedzy do polskich banków, to mozemy zapomniec o tym ,ze Polska ...

Draniu
11 maja 2018 11:21

@O istotnych funkcjach troli czyli ludzie skąd wy się znacie? (10 maja 2018 08:47)

A kto powiedział,ze na tym portalum ma panowac urawniłowka.. Gospodarz wyraznie mowi o hierarchii.. To jest jego portal i ma prawo do tego, aby wysłać blogerow do Glupiejewa. ... A jak komus sie nie podoba , to przeciez moze sobie załozy swoje blogowisko..  A bedzie tak w przyszkosci, ze Coryllus bedzie miał bardzo mało czasu na kontrolowanie SN..  

Draniu
10 maja 2018 14:15

@O istotnych funkcjach troli czyli ludzie skąd wy się znacie? (10 maja 2018 08:47)

Specjalny "dom wariantów" to jest bardzo dobry pomysł.. Blogerzy beda musile sie zastanowic i to bardzo ,za nim cos napiszą..  Beda mieli swoje boisko i tam swoj magiel..Osobiscie jestem za.. 

Draniu
10 maja 2018 12:22

Strona 1 na 15.    Następna